Serwery wideo

Jednym z obszarów naszej działalności jest projektowanie, instalacja, a także zabezpieczanie serwerów wideo. To usługa, która umożliwia przede wszystkim konwertowanie standardowego widoku z kamery przemysłowej do postaci cyfrowej. W ten sposób mogą Państwo uzyskać bardzo dobrej jakości obraz, pozwalający na identyfikację osób oraz polepszenie parametrów technicznych systemu monitoringu wizyjnego.

Nowoczesne systemy przesyłania danych

Wdrażamy dla Państwa kompatybilne rozwiązania z pracującymi systemami w zakresie przesyłania obrazu pomiędzy kamerą przemysłową za pomocą serwera wideo do odpowiedniego urządzenia rejestrującego i odtwarzającego we właściwej formie obrazu. Służą do tego odpowiednie protokoły, które są dostosowane do różnych programów, takie jak przede wszystkim:

  • - HLS,
  • - RTMP,
  • - multibitrate.

Kompleksowe usługi cyfrowe

Mogą Państwo liczyć, że zamówiona usługa projektowania, instalacji czy zabezpieczania zostanie zrealizowana od A do Z. Przeprowadzamy naszych klientów przez cały proces realizacji pożądanej jakości obrazu z monitoringu firmowego za pomocą RTMP, HLS czy mulibrate. Serwery wideo dają możliwość osiągnięcia bardzo dobrego efektu, a ważna jest również ich odpowiednia ochrona, aby dane te nie wyciekły do osób niepowołanych,co także wchodzi w zakres naszych działań na terenie Poznania.