Monitorowanie infrastruktury IT

Dodatkowym atutem naszych usług informatycznych jest monitorowanie infrastruktury IT, które świadczone jest przez naszych pracowników przez 24 godziny na dobę. W przypadku zaistnienia jakichkolwiek problemów niezwłocznie wysyłane są powiadomienia o kłopotach, na które możemy szybko zareagować i wprowadzić rozwiązania naprawcze.

Monitoring 24/7

Dzięki dostępności usługi monitoring 24/7, nasi specjaliści nieustannie sprawują nadzór nad systemem informatycznym Państwa firmy. Umożliwia to też wizualizacja statusu, która pozwala odtworzyć na naszych komputerach bieżące parametry, odwzorowujące poprawność funkcjonowania urządzeń firmowych. W przypadku zaistnienia jakichkolwiek niepokojących sygnałów podczas działania wizualizacji statusu, system automatycznie wysyła powiadomienia, które są odbierane przez dyżurujące osoby i przekazywane do analizy oraz ewentualnej interwencji.

Raporty

Prowadzimy przejrzystą działalność, dlatego mogą Państwo być pewni, że regularnie przekazujemy naszym klientom raporty, które prezentują zakres naszych bieżących prac dotyczących infrastruktury IT. Dzięki też dajemy jasność, jakie działania zostały wykonane, jakie zagrożenia pojawiły się w stosunku do bezpieczeństwa informatycznego przedsiębiorstwa, a także jakie działania planowane są przez naszych specjalistów w dalszym czasie.