Chmury publiczne: Office 365, Microsoft 365

Kompletny i zawsze zaktualizowany o nowe funkcje pakiet Microsoft Office. Dostęp do materiałów i plików z każdego miejsca i o każdej porze. Możliwość przywrócenia danych (backup) w razie ich utracenia. Wszystko to i wiele więcej zagwarantują Twojej firmie pakiety: Office 365 i Microsoft 365! O ich wdrożenie zapytaj zespół MPMNET!

Jakie korzyści Twoja firma odniesie z wdrożenia Office 365 lub Microsoft 365

Wdrażając w swoim przedsiębiorstwie wymienione pakiety, uzyskują Państwo dostęp do stale aktualizowanych i ulepszanych produktów – wyznaczających międzynarodowy standard programów Word, PowerPoint czy Excel. Ale na tym w żadnym razie nie koniec! Zlecając nam wdrożenie Office 365 czy Microsoft 365, zyskujecie:

  • - możliwość przechowywania i udostępniania plików w chmurze,
  • - dostęp do dysku OneDrive o pojemności 1 terabajta,
  • - profesjonalną skrzynkę poczty internetowej,
  • - dziesiątek dodatkowych aplikacji: do rezerwowania spotkań z klientami, organizowania notatek, przygotowywania artykułów do publikacji i wielu innych.

Uwaga, ważna informacja dla przedsiębiorców: wdrażane pakiety Microsoft 365 i Office 365 można spersonalizować, czyli wybrać z nich tylko te usługi, które będą nam potrzebne. Jeśli w Twojej firmie nie jest potrzebny program do organizowania spotkań z klientami, to nie musisz go kupować ani za niego płacić. W dobie tworzenia rozwiązań szytych na miarę takie udogodnienie to strzał w dziesiątkę!

Migracja na Microsoft 365 lub Office 365 – czy to się opłaca w Twojej firmie?

Odpowiedź brzmi: tak! Dlaczego? Po pierwsze, wybór rozwiązań opartych na chmurze pozwala zdecydowanie zmniejszyć koszty związane z utrzymywaniem własnych serwerowni lub wynajmem serwerów od zewnętrznych firm.

Po drugie, zyskuje również komunikacja firmowa – znacznie więcej możemy załatwić online, czy mowa o konferencjach, udostępnianiu danych czy też jednoczesnej, zdalnej pracy wielu osób nad jednym plikiem w czasie rzeczywistym.

Po trzecie, nowoczesne oprogramowanie i stale ulepszane rozwiązania firmy pozwalają na zwiększenie bezpieczeństwa danych. Twoje przedsiębiorstwo jest więc chronione przed atakami hakerskimi czy wyciekiem wrażliwych informacji. W dobie RODO kwestia ta jeszcze bardziej zyskała na znaczeniu.

Który wariant wybrać?

Różnice pomiędzy pakietami nie są dość nieznaczne. W porównaniu do wersji Office, Microsoft umożliwia dodatkowo zdalne zarządzanie aplikacjami oraz ochronę antywirusową. Jeśli nie jesteś pewien, na którym wariancie Twoja firma skorzysta bardziej – zapytaj nas, pomożemy Ci się zdecydować!

Co zespół MPMNET może dla Ciebie zrobić?

Zajmujemy się wdrażaniem, migracją oraz utrzymaniem Office 365 i Microsoft 365 w małych, dużych i średnich firmach. Pomagamy dobrać odpowiedni zestaw aplikacji i usług, następnie ustawiamy wszystko tak, by nowe funkcjonalności działały poprawnie, a żadne dane i pliki nie zostały pominięte przy migracji. Dzięki temu Twoja firma płynnie przechodzi przez zmiany, a efektywność i tempo pracy zwiększy się z dnia na dzień!